پوشش سریع و مطلوب حوادث شرق تبریز با احداث ایستگاه آتش نشانی خاوران

Admin جمعه، 14 آذر 1399; 1

مهندس نسیانی شهردار منطقه ۹؛

پوشش سریع و مطلوب حوادث شرق تبریز با احداث ایستگاه آتش نشانی خاوران

توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 9 تبریز، نماکاری ساختمان آتشنشانی شهرک مدرن خاوران در حال اتمام است.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، مهندس بهرام نسیانی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: ایستگاه آتش نشانی خاوران بعنوان یکی از مراکز مهم و حیاتی خدمات رسان این شهرک، از ابتدای سال جدید با شتاب بخشی و تسریع در حال اجرا بوده که در حال حاضر عملیات نماکاری این ساختمان در حال اتمام است.

وی در خصوص مشخصات فنی این پروژه اظهار داشت: متراژکل این ساختمان با احتساب عرصه و اعیانی 4100 متر مربع بوده و بعنوان یکی از مراکز مهم و حیاتی خدمات رسانی در این شهرک، با هدف پوشش سریعتر و مطلوب تر حوادث و امداد و نجات شهروندان در شرق تبریز، با جدیت  پیگیری می شود.

نسیانی تصریح کرد: یکی از مهمترین پیش بینی های صورت گرفته در این ایستگاه آتش نشانی میتوان به احداث پد بالگرد اشاره کرد که در مواقع ضرورت و بحران، با پوشش سریع و مطلوب حوادث، زمان خدمات رسانی و همچنین امداد و نجات شهروندان در شرق تبریز را به حداقل زمان ممکن خواهد رساند.

ایشان با اشاره به مشخصات فنی این پد اظهار داشت: ابعاد این پد 30 * 30 متر بوده که برای احداث آن 1200 متر مکعب کرسی چینی، 200 متر مکعب بتن ریزی از جنس پلیمر وفلای اش و 200 تن آرماتور بندی استفاده شده است.

شهردار منطقه همچنین با اشاره به احداث یک باب سالن بحران در این محل گفت: در راستای تکمیل این سایت، احداث یک باب سالن بحران در کنار ساختمان آتش نشانی و پد هلی کوپتر شهرک خاوران در نظر گرفته شده است که با شروع فصل کاری در سال آینده ان شاء الله شاهد آغاز عملیات عمرانی آن خواهیم بود.

دیدگاه ها

  • بذری

    عالی بود

دیدگاه خود را بیان کنید