پزشکان بسیجی برای غربالگری کرونا

Admin چهارشنبه، 12 آذر 1399; 0

گروه استان‌ها - معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی، با اشاره به اینکه پزشکان در طرح تکمیلی غربالگری مشارکت می‌کنند، گفت: ۱۰۰ گروه پزشکی برای ۱۶۰۰ پایگاه مقاومت سازماندهی شده است تا غربالگری به صورت تخصصی در استان صورت گیرد.

سرهنگ الیاس گل‌محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز، با اشاره به آمادگی خدمات رسانی بیمارستان صحرایی شهید محلاتی سپاه در تبریز، برای موج‌های مختلف شیوع کرونا، اظهار داشت: این بیمارستان صحرایی در 10 ماه گذشته در شهرهای مهاباد و بابلسر مستقر شد و خدمات ارزشمندی را در این شهرهای فوق قرمز کرونایی ارائه داد.

وی با بیان اینکه اعزام و استقرار بیمارستان صحرایی سپاه در مناطق حاد کرونایی بر اساس اعلام نیاز شهرها جزو برنامه‌هاست گفت: اگر مردم مراعات نکنند، موج‌های بعدی کرونا در پیش است که تجهیزات مورد نیاز و آمادگی لازم در بهداشت و درمان نیروی زمینی سپاه وجود دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی، از اعزام و استقرار پزشکان بسیجی در مناطق محروم استان خبر داد و افزود: این پزشکان بسیجی، بیمار را رصد و راهنمایی می‌کنند و تا اتمام درمان کامل، پیگیری خواهند کرد.

دیدگاه ها

    اولین نفری باشید که نظر می دهید

دیدگاه خود را بیان کنید