اقدامات شهرداری منطقه 9

Admin دوشنبه، 22 بهمن 0777; 0

مهندس نسیانی شهردار منطقه 9 تبریز به همراه معاون فنی و عمرانی منطقه با حضور در محل احداث پروژه ی ساختمان آتش نشانی شهرک خاوران، از نزدیک در روند اجرای این پروژه قرار گرفت.

هندس نسیانی شهردار منطقه 9 تبریز به  همراه معاون فنی و عمرانی منطقه  با حضور در محل احداث پروژه ی ساختمان آتش نشانی شهرک خاوران، از نزدیک در روند اجرای این پروژه قرار گرفت.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، مهندس بهرام نسیانی شهردار منطقه از روند پیشرفت پروژه ی ساختمان آتش نشانی شهرک خاوران بازدیدکرد.

وی در این بازدید تصریح کرد : از آغاز سال جدید عملیات عمرانی ساختمان آتش نشانی شهرک جدید الاحداث خاوران با سرعت در حال اجراست و ضمن بازدید های هفتگی از محل پروژه ،با بررسی مسایل پیش رو اقدامات لازم در راستای شتاب بخشی و تسریع در اجرای این پروژه صورت می گیرد.
شهردار منطقه در خصوص مشخصات فنی این پروژه اظهار داشت: ساختمان ایستگاه آتش نشانی خاوران با احتساب عرصه و اعیانی در  متراژ کل 3300 متر مربع و در 3 طبقه در حال احداث می باشد که در حال حاضر عملیات بتن ریزی آن توسط پیمانکار عمرانی منطقه در حال اجراست.

مهندس نسیانی با بیان اینکه احداث ساختمان آتش نشانی در جهت تکمیل زیرساخت های این شهرک جدید الاحداث می باشد خاطرنشان کرد: با توجه به شکل گیری بافت شهری وتوسعه ی این منطقه، احداث ساختمان ایستگاه آتش نشانی خاوران، بعنوان یکی از مراکز مهم و حیاتی خدمات رسانی در این شهرک، با هدف پوشش سریعتر و مطلوب تر حوادث و امداد و نجات شهروندان در شرق تبریز، با جدیت مدیریت شهرداری منطقه9 ادامه دارد.

 

دیدگاه ها

    اولین نفری باشید که نظر می دهید

دیدگاه خود را بیان کنید